cashalot


Програмний РРО від розробника M.E.Doc

Сучасна і заощадлива альтернатива традиційним касовим апаратам

free bootstrap templates

можливості Cashalot:

швидка реєстрація чеків у Податковій

організація будь-якої кількості кас

інтеграція з обліковими системами

ведення необмеженої кількості найменувань товарів і послуг

автоматичне відкриття та закриття зміни

видача е-чеків покупцю на email або у SMS

формування звіту в автоматичному режимі

автоматичний розрахунок податків

імпорт довідників з номенклатурами товарів та послуг

Cashalot — це легко

1

Сформує

Продавець сканує штрих-коди товарів, вносить їх вручну або додає товари за найменуванням

2

Зареєструє

Коли всі товари додані, продавець підтверджує чек КЕП, і той автоматично передається на сервер ДПС, де миттєво йому присвоюється номер з QR-кодом

3

Відправить

Покупець отримує фіскальний номер чека у смс-повідомленні чи у будь-який месенджер, або сканує QR-код та зберігає чек у мобільному

Програмний комплекс передбачає
режими роботи:

1

Онлайн

Режим роботи ПРРО за наявності доступу до мережі Іінтернет та зв’язку з фіскальним сервером контролюючого органу (ФСКО). Відбувається відкриття зміни, реестрація розрахункових документів на ФСКО, отримання фіскального номеру, надання чека покупцю (отримувачу послуг).

2

Офлайн

Робота в режимі офлайн здійснюється за алгоритмами «онлайн», крім того, що присвоєння чекам фіскальних номерів здійснюється з заздалегідь виділеного ФСКО діапазону, та всі ці чеки записуються в тимчасовий ланцюжок непереданих чеків (послідовний ланцюжок повідомлень), разом із іншими повідомленнями («перехід в офлайн з зазначенням часу», «закриття зміни/Z-звіт», «відкриття зміни/нульовий чеки» тощо). Відкриття та закриття зміни відбувається повідомленнями, які записуються в тимчасовий ланцюжок непереданих чеків. ФСКО, після відновлення зв’язку, отримавши всі відправлені ПРРО чеки та повідомлень з тимчасового ланцюжка непереданих чеків, опрацьовує ці чеки послідовно таким само чином, як в «онлайн».

3

Заблоковано

ПРРО переходить в режим "заблоковано", в разі, якщо протягом календарного місяця режим офлайн тривав 168 годин або більше. Або ж перевищено тривалість офлайнового часу (36 годин). В режимі «заблоковано» неможливе здійснення розрахункових операцій. Перед переходом в режим «заблоковано» користувач ПРРО отримує повідомлення про блокування і про доцільність виконати закриття зміни (негайно або після повернення в «онлайн»).

Тарифи

Вартість ліцензії для однієї каси з терміном дії один рік:

Кількість  касФізична особа підприємець Юридична особа
1 – 2980 ₴1970 ₴
3 – 9665 ₴1430 ₴
10 та більше440 ₴1025 ₴

Алгоритм роботи ФОП з програмним РРО

Які кроки слід пройти підприємцю, щоб почати працювати з ПРРО?

1

Оберіть програмне забезпечення

Оберіть зручний саме для Вас, новітній програмний реєстратор розрахункових операцій, наприклад, Сashalot або СOTA Каса.

2

Отримайте КЕП

Отримайте кваліфікаційний електронний підпис (КЕП) для відповідальної особи, щоб мати можливість підписувати (завіряти) фіскальний чек ПРРО.

Зареєструйте касира на фіскальному сервері. Реєстрація касира здійснюється шляхом подання повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (форма F1391801) через Єдине вікно подання електронної звітності або будь-яке програмне забезпечення (M.E.Doc тощо).

Фіскальний чек ПРРО можна завірити також електронною печаткою суб’єкта господарювання, на якого зареєстровано ПРРО.

3

Подайте форму № 20-ОПП

Зареєструйте господарську одиницю, де буде використовуватись ПРРО, якщо вона не обліковується в податковому органі.

Для цього подайте ф. № 20-ОПП, щоб повідомити ДПС про такий об’єкт оподаткування.

До відома! Господарська одиниця – це стаціонарний або пересувний об'єкт, у тому числі транспортний засіб, де реалізуються товари чи надаються послуги та здійснюються розрахункові операції.

4

Зареєструйте касу

Зареєструйте касу (у кількості, яка Вам потрібна) на фіскальному сервері.

Для цього потрібно подати Заяву про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми F1316602) або декілька заяв – за потреби. Наочно про особливості заповнення цієї форми у M.E.Doc – у матеріалі.

За відсутності підстав для відмови у реєстрації ПРРО реєструється: фіскальний сервер ДПС присвоює йому фіскальний номер ПРРО із внесенням даних до Реєстру ПРРО. Дата формування фіскального номера ПРРО і буде датою його реєстрації.

От і все. Як бачите, розпочати роботу з ПРРО – дуже швидко та просто.

Якщо маєте питання, щодо ПРРО пропонуємо ознайомитись з відповідями ДПС на актуальні запитання щодо впровадження програмних РРО.

5

Зареєструйте сертифікати КЕП касирів

Зареєструйте сертифікити КЕП касирів та старших касирів на на фіскальному сервері ДПС, подавши форму "Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа ..." та вказавши посаду відповідальної особи, що буде використовувати сертифікат: Касир чи Старший касир.

Відповіді на найважливіші запитання щодо роботи програмних РРО

З 1 серпня 2020 року в Україні поряд з традиційними РРО запроваджується застосування програмних РРО, зокрема для ФОП. Використовувати РРО, традиційний чи програмний, зобов'язуються всі суб’єкти господарювання, які торгують, підакцизними товарами. Вони повинні у кожному чеку РРО чи програмного РРО перед назвою товару зазначати відповідний код товарної підкатегорії.

Зареєструвати програмний РРО повинен платник податків в електронному вигляді через Єдине вікно подання звітності. Необхідно подати форму 1-ПРРО з інформацією про користувача відповідного програмного РРО. У відповідь зазначеному програмному РРО буде присвоєно фіскальний номер та включено до відповідної бази даних. Під час реєстрації на кожен ПРРО буде надано набір фіскальних номерів, які потім будуть присвоюватися кожному чеку у онлайн-режимі по факту їх видання.

Відповідно до українського законодавства, якщо підприємець працює одночасно із програмним та традиційним РРО, обмеження не застосовуються

Якщо ви вирішили перейти на програмний РРО та відмовитися від застосування традиційного РРО, строк служби якого ще не закінчився, ви повинні скасувати реєстрацію такого РРО у порядку, що встановлений Мінфіном. Необхідно також подати до контролюючих органів всі звітні документи, що передбачені Законом про РРО.

Виникли додаткові запитання?

Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо підібрати оптимальний варіант впровадження програмних РРО