Mountain View

Друк Друк

Заявник – юридична особа – повинен надати:

 • Копію платіжного доручення про оплату послуг ЕЦП, (в призначенні платежу обов’язково вказуйте номер рахунку з літерами БЛН та ЄДРПОУ платника).
 • Акт виконаних робіт, завірений печаткою та засвідчений підписом заявника.
 • Копії свідоцтва про державну реєстрацію або виписки, або витягу, засвідчені підписом керівника та завірені печаткою.
 • Заявки на формування посилених сертифікатів, заявку на сертифікат печатки та заявку на сертифікат підпису директора, підписану директором, заявку на сертифікат підпису бухгалтера, підписану бухгалтером. Також окремо підписуються акти виконаних робіт про визнання сертифікатів ЕЦП (роздруковані на одному аркуші з заявками). Дати на актах заповнює адміністратор реєстрації.
 • Копії паспортів (сторінок з фото та наступних за ними) або інших документів, що їх замінюють, кожного з підписувачів – представників юридичної особи (керівника, головного бухгалтера), засвідчені підписами їхніх власників. Копії сторінок з фотографіями повинні бути якісними, щоб обличчя було чітко видно. Якщо підписувачу виповнилось 25 або 45 років, повинні надаватись копії сторінок паспорту з другою фотографією та наступною після неї сторінкою (приймаються тільки якісні копії паспортів: чіткі фото та читабельний текст, на копії присутні серія та номер паспорту. На копіях паспортів, серія та номер не повинні бути зрізані.).
 • Копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів кожного з підписувачів – представників юридичної особи (керівника, головного бухгалтера), засвідчені підписами їх власників (приймаються тільки якісні копії: чітко видно ПІБ, усі цифри коду, печатка податкової, код без виправлень).
 • Копії документів про призначення на посади кожного з підписувачів – представників юридичної особи (керівника – протокол засідання Зборів учасників, якщо інше не передбачено установчими документами, та наказ про вступ на посаду, головного бухгалтера – наказ про призначення),  засвідчені підписом керівника та завірені печаткою (потрібно засвідчувати кожну сторінку копії).
 • Заповнену картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕЦП – в одному примірнику, засвідчену підписом керівника та завірену печаткою.

Увага! Підписи на документах звіряються з підписами в паспорті, документи з підробленими або факсимільними підписами не приймаються. Зразок засвідчення копій: Згідно з оригіналом, П.І.Б., підпис, печатка.

Заявник – фізична особа-підприємець повинен надати:

 • Копію платіжного доручення про оплату послуг ЕЦП, (в призначенні платежу обов’язково вказуйте номер рахунку з літерами БЛН та ЄДРПОУ платника).
 • Акт виконаних робіт, завірений печаткою та засвідчений підписом заявника.
 • Копію свідоцтва про державну реєстрацію або виписки, або витягу, засвідчену підписом та завірену печаткою заявника.
 • Заявки на формування посилених сертифікатів, підписані та засвідчені печаткою. Окремо підписуються акти виконаних робіт про визнання сертифікатів ЕЦП (роздруковані на одному аркуші з заявками). Дати на актах заповнює адміністратор реєстрації.
 • Копію паспорту (сторінки з фото та наступні за ними) або іншого документу, що його замінює, засвідчену підписом та завірену печаткою заявника. Копії сторінок з фотографіями повинні бути якісними, щоб обличчя було чітко видно. Якщо підписувачу виповнилось 25 або 45 років, повинні надаватись копії сторінок паспорту із другою фотографією та наступною після неї сторінкою (приймаються тільки якісні копії паспортів: чіткі фото та читабельний текст, на копії присутні серія та номер паспорту. На копіях паспортів, серія та номер не повинні бути зрізані.).
 • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, засвідчену підписом та печаткою заявника (якщо у ФОП є печатка) (приймаються тільки якісні копії: чітко видно ПІБ, усі цифри коду, печатка податкової, код без виправлень)
 • Заповнену картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕЦП – в одному примірнику, засвідчену підписом керівника та завірену печаткою.

Увага! Підписи на документах звіряються з підписами в паспорті, документи з підробленими або факсимільними підписами не приймаються. Зразок засвідчення копій: Згідно з оригіналом, П.І.Б., підпис, печатка.

Друк Друк

Mountain View