Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних

Оновлено:

Відправивши запит, можна перевірити чи зареєстрував контрагент податкові накладні в ЄРПН. Також ця функція знадобиться для одержання податкових накладних, виписаних постачальником, який не користується програмою M.E.Doc. Разом з Витягом з Єдиного реєстру прийдуть електронні податкові накладні, які завантажаться в Реєстр первинних документів.

Зайдіть у Головне меню, виберіть Довідки державних органів та відкрийте Інформаційну довідку

18-01-2015 22-23-19

Натисніть Файл, виберіть Створити довідку

18-01-2015 22-52-29

Оберіть Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних та натисніть Ок

18-01-2015 22-25-17

Код бланку Запиту для юридичних осіб починається з літери J, для фізичних осіб з літери F

Доступні два способи заповнення запиту.

Спосіб №1: За датою:

Заповніть запит, поставте відмітку в полі “Отримати файли документів (ПН/РК) з ЄРПН”.

Увага! У зв’язку з різким збільшенням навантаження на шлюзі ДФСУ, максимальний період для цього способу становить 1 день.

09-02-2015-19-45-39

Збережіть, закрийте та надішліть до Державної фіскальної служби України. У відповідь отримаєте Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних та електронні податкові накладні, які автоматично імпортуються в Реєстр первинних документів. Якщо у Витязі податкова накладна присутня, але в реєстр первинних документів не завантажилась, в реєстрі первинних документів потрібно перевірити, чи правильно вибраний період та очистити фільтр. Якщо податкової накладної все ж таки немає, скористайтеся Способом №2.

Спосіб №2: За списком:

Заповніть запит, поставте відмітку в полі “Отримати файли документів (ПН/РК) з ЄРПН”. Збережіть, закрийте та надішліть до Державної фіскальної служби України. У відповідь Ви одержите Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних та електронні податкові накладні, які автоматично імпортуються в Реєстр первинних документів.

09-02-2015-15-10-151