Звірка документів з ЄРПН

Оновлено:

Новий модуль Звірка документів з ЄРПН призначений для порівняння кількості документів, які зареєстровані на дану установу в ЄРПН та кількості таких документів у програмі.

Кількість зареєстрованих документів у ЄРПН підраховується за відправленими запитами щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних та отриманими витягами. Оскільки не завжди користувачі мають у наявності особливо вхідні документи від контрагентів, або вихідні від’ємні Додатки 2, то кожному користувачу необхідно розуміти  відсутню у базі кількість зареєстрованих на нього документів. Модуль автоматично рахує кількість зареєстрованих документів у програмі та кількість документів в ЄРПН згідно витягів. Модуль самостійно аналізує та визначає, якого типу необхідно сформувати та відправити запити, і потім формує і відправляє запити “на дату” і “за списком”. Звірка документів виконується по даті реєстрації в ЄРПН. Відправлені із модулю запити та отримані витяги також поміщаються у модуль Інформаційна довідка.

Для виконання звірки відкрийте Головне меню / Облік ПДВ / Звірка документів з ЄРПН

Оберіть інтервал дат, за який необхідно виконати звірку.

05-07-2015 12-57-55

Натисніть кнопку Оновити інформацію. У таблиці Інформація про звірку покажеться результат звірення кількості запитів/витягів.

Перегляньте детальні результати звірки за вхідними та вихідними документами.

Формування запиту виконується за таким алгоритмом:

  • якщо є актуальний запит та витяг на запит і кількість документів по звірці рівна,  то запит не формується і не відправляється;
  • якщо є актуальний запит, але відсутній витяг, після перевірки дублів запитів сформується та відправиться запит «На дату» та без ознаки «Отримати файли документів з ЄРПН»;
  • якщо є актуальний витяг, а кількість документів по звірці нерівна,  сформується та відправиться запит в ЄРПН «За списком» із ознакою «Отримати файли документів з ЄРПН».  Причому, якщо таких дат у вибраному інтервалі буде декілька – то сформується ОДИН запит «За списком» по відсутніх документах у базі по всьому інтервалу;
  • якщо актуального витягу не буде, сформується та відправиться запит в ЄРПН «На дату» (обов’язково з двома відмітками: Видані та Отримані), і без ознаки «Отримати файли документів з ЄРПН».

Якщо в таблиці “Інформація по звірці” кількість зареєстрованих документів в M.E.Doc не збігається з кількістю документів згідно витягів з ЄРПН та/або в таблиці “Інформація по запитам на дату” в стовпцеві “Наявність витяга знаходяться відмітки” Х, потрібно натиснути “Наступні дії” -> “Відправити запити в ЄРПН”. Після натискання “Прийом пошти”, відмітки Х повинні змінитися на V. Для отримання файлів документів, потрібно ще раз натиснути “Відправити запити в ЄРПН”, програма сформує запит за списком заповнивши його даними з отриманих витягів. Через деякий час прийміть вхідну кореспонденцію, натиснувши “Прийом пошти”.