Авторизація у “Є-Звітність” з КЕП від АЦСК “Україна”

Оновлено:

 1. З сайту https://ezvit.treasury.gov.ua завантажте та інсталюйте BarsCryptor.
 2. В області повідомлень Windows, поряд годинника, натисніть правою кнопкою миші по логотипу BarsCryptor та виберіть “Використовувати ключ у вигляді файлу”.
 3. Розпакуйте сертифікати з архіву: https://www.pavlobilan.com/files/help/e-zvitnist/RootCertificatesCSKUkraine.exe у папку C:\My Certificates and CRLs 13\
 4. Якщо для роботи з “Є-Звітність” використовуватиметься браузер Chrome, завантажте та запустіть reg файл з архіву: https://www.pavlobilan.com/files/help/e-zvitnist/chrome.zip.
 5. В налаштуваннях Windows увімкніть показ розширень для файлів. Детальніше: http://poradumo.com.ua/255424-i-214/
 6. Скопіюйте файл секретного ключа посадової особи, перейменуйте копію в Key-6.dat та перенесіть цей файл у папку C:\BarsCryptor\Key із заміною файлу.
 7. Використовуючи функцію пошуку за кодом ЄДРПОУ, завантажте з сайту АЦСК “Україна”  сертифікат який відповідає секретному ключу.
 8. Перейменуйте розширення завантаженого з сайту АЦСК “Україна” сертифікату з crt на cer
 9. Перемістіть перейменований файл сертифікату в папку C:\My Certificates and CRLs 13\
 10. В області повідомлень Windows натисніть правою кнопкою миші по логотипу BarsCryptor та виберіть “Вийти”.
 11. Запустіть повторно BarsCryptor через головне меню або з робочого столу.
 12. Зайдіть на сайт https://ezvit.treasury.gov.ua перезавантажте сторінку, наберіть пароль секретного ключа та натисніть OK.

Якщо вам не вдається самостійно налаштувати авторизацію у “Є-Звітність” з електронними підписами від АЦСК “Україна”, наші спеціалісти можуть допомогти.
Вартість цієї послуги становить 350 грн. Послуга вважається наданою після першої успішної авторизації. Це разова послуга, яка не включає подальші консультації щодо роботи з сервісом “Є-звітність” та повторні налаштування.

Авторизація у “Є-Звітність” з КЕП від АЦСК “Україна” з використанням токенів:

 1. З сайту https://ezvit.treasury.gov.ua завантажте та інсталюйте BarsCryptor.
 2. Розпакуйте сертифікати з архіву: https://www.pavlobilan.com/files/help/e-zvitnist/RootCertificatesCSKUkraine.exe у папку C:\My Certificates and CRLs 13\
 3. Якщо для роботи з Є-Звітність використовуватиметься браузер Chrome, завантажте та запустіть reg файл з архіву: https://www.pavlobilan.com/files/help/e-zvitnist/chrome.zip.
 4. Використовуючи функцію пошуку за кодом ЄДРПОУ, завантажте з сайту АЦСК “Україна”  сертифікати директора та бухгалтера та збережіть їх у окремі папки в каталозі C:\My Certificates and CRLs 13
 5. В налаштуваннях Windows увімкніть показ розширень для файлів. Детальніше: http://poradumo.com.ua/255424-i-214/
 6. Перейменуйте розширення завантажених з сайту АЦСК “Україна” сертифікатів з crt на cer
 7. Завантажте, розпакуйте з архіву та запустіть утиліту для запису сертифікатів на токени: https://www.pavlobilan.com/files/help/e-zvitnist/TokenCerts.zip
 8. Відключіть від комп’ютера усі токени крім токена директора. В запущеній утиліті вкажіть шлях до папки з перейменованим сертифікатом директора та натисніть кнопку “Записати сертифікати”
 9. Відключіть від комп’ютера токен директора та підключіть токен бухгалтера. Запишіть на токен таким же способом сертифікат бухгалтера.
 10. В області повідомлень Windows, поряд годинника, натисніть правою кнопкою миші по логотипу BarsCryptor та виберіть “Вийти”.
 11. Запустіть повторно BarsCryptor через головне меню або з робочого столу.
 12. В області повідомлень Windows натисніть правою кнопкою миші по логотипу BarsCryptor та перевірте чи вибрано “Використовувати ключ на НКІ”.
 13. Авторизуйтесь на сайті Є-звітність.

Якщо при вході в Є-звітність виникає помилка, в області повідомлень Windows натисніть правою кнопкою миші по логотипу BarsCryptor та виберіть “Показати консоль”, в консолі перегляньте з чим пов’язана помилка на сайті.