Mountain View

Оновлено: 23/10/2018, 08:18

Інструкція з авторизації у “Є-Звітність” з ЕЦП від АЦСК “Україна”

 1. З сайту https://ezvit.treasury.gov.ua завантажте та інсталюйте BarsCryptor.
 2. В області повідомлень Windows, поряд годинника, натисніть правою кнопкою миші по логотипу BarsCryptor та виберіть “Використовувати ключ у вигляді файлу”.
 3. Розпакуйте сертифікати з архіву: https://www.pavlobilan.com/files/help/e-zvitnist/RootCertificatesCSKUkraine.exe у папку C:\My Certificates and CRLs 13\
 4. Якщо для роботи з “Є-Звітність” використовуватиметься браузер Chrome, завантажте та запустіть reg файл з архіву: https://www.pavlobilan.com/files/help/e-zvitnist/chrome.zip.
 5. Скопіюйте файл секретного ключа посадової особи, перейменуйте копію в Key-6.dat та перенесіть цей файл у папку C:\BarsCryptor\Key із заміною файлу.
 6. Використовуючи функцію пошуку за кодом ЄДРПОУ, завантажте з сайту АЦСК “Україна”  сертифікат який відповідає секретному ключу.
 7. В налаштуваннях Windows увімкніть показ розширень для файлів. Детальніше: http://poradumo.com.ua/255424-i-214/
 8. Перейменуйте розширення завантаженого з сайту АЦСК “Україна” сертифікату з crt на cer
 9. Перемістіть перейменований файл сертифікату в папку C:\My Certificates and CRLs 13\
 10. В області повідомлень Windows натисніть правою кнопкою миші по логотипу BarsCryptor та виберіть “Вийти”.
 11. Запустіть повторно BarsCryptor через головне меню або з робочого столу.
 12. Зайдіть на сайт https://ezvit.treasury.gov.ua перезавантажте сторінку, наберіть пароль секретного ключа та натисніть OK.

Авторизація з використанням токенів:

 1. З сайту https://ezvit.treasury.gov.ua завантажте та інсталюйте BarsCryptor.
 2. Розпакуйте сертифікати з архіву: https://www.pavlobilan.com/files/help/e-zvitnist/RootCertificatesCSKUkraine.exe у папку C:\My Certificates and CRLs 13\
 3. Якщо для роботи з Є-Звітність використовуватиметься браузер Chrome, завантажте та запустіть reg файл з архіву: https://www.pavlobilan.com/files/help/e-zvitnist/chrome.zip.
 4. Використовуючи функцію пошуку за кодом ЄДРПОУ, завантажте з сайту АЦСК “Україна”  сертифікати директора та бухгалтера та збережіть їх у окремі папки в каталозі C:\My Certificates and CRLs 13\
 5. Перейменуйте розширення завантажених з сайту АЦСК “Україна” сертифікатів з crt на cer
 6. Завантажте, розпакуйте з архіву та запустіть утиліту для запису сертифікатів на токени: https://www.pavlobilan.com/files/help/e-zvitnist/TokenCerts.zip
 7. Відключіть від комп’ютера усі токени крім токена директора. В запущеній утиліті вкажіть шлях до папки з перейменованим сертифікатом директора та натисніть кнопку “Записати сертифікати”
 8. Відключіть від комп’ютера токен директора та підключіть токен бухгалтера. Запишіть на токен таким же способом сертифікат бухгалтера.
 9. В області повідомлень Windows, поряд годинника, натисніть правою кнопкою миші по логотипу BarsCryptor та виберіть “Вийти”.
 10. Запустіть повторно BarsCryptor через головне меню або з робочого столу.
 11. В області повідомлень Windows натисніть правою кнопкою миші по логотипу BarsCryptor та перевірте чи вибрано “Використовувати ключ на НКІ”.
 12. Авторизуйтесь на сайті Є-звітність.

Якщо при вході в Є-звітність виникає помилка, в області повідомлень Windows натисніть правою кнопкою миші по логотипу BarsCryptor та виберіть “Показати консоль”, в консолі перегляньте з чим пов’язана помилка на сайті.

Mountain View