Перенесення програми “M.E.Doc”

Оновлено:

  1. При виході з програми M.E.Doc виберіть “Створити резервну копію всіх підприємств”. Якщо запустити Windows неможливо, потрібно за допомогою Live CD скопіювати файл бази даних програми ZVIT.FDB та електронні цифрові підписи (усі файли з розширенням *.zs2).
  2. Скопіюйте папку з резервними копіями ZVIT_ARC (найчастіше знаходиться в каталозі “Мои документы” або в кореневому каталозі диску D та містить файли з розширенням *.zbk). Перевірте чи створилась остання резервна копія з поточною датою.
  3. Скопіюйте папку “Електронні підписи УСЦ” (найчастіше знаходиться в кореневому каталозі диску D та містить файли з розширенням *.zs2).
  4. Якщо в програмі M.E.Doc переносились документи в архів, додатково потрібно скопіювати файл бази даних архівних документів з розширенням *.FDB. Переглянути чи проводилось архівування періодів та шлях розміщення архіву можна в програмі M.E.Doc /  Головне меню / Адміністрування / Архівування документів.
  5. Завантажте інсталятор програми “M.E.Doc” останньої версії та усі наступні версії оновлень з сайту розробника: www.medoc.ua
  6. Інсталюйте програму, оновіть до останньої версії шляхом почергового запуску файлів оновлень.
  7. Запустіть M.E.Doc та виберіть “Відновлення резервної копії”, вкажіть останню резервну копію з каталогу ZVIT_ARC.
  8. В запущеній програмі, натисніть F9 та вкажіть каталог “Електронні підписи УСЦ” для кожного відновленого з резервної копії підприємства. Якщо підприємство використовує для зберігання електронних підписів захищені носії (токени), цей пункт потрібно пропустити.
  9. Обов’язково видаліть програму “M.E.Doc” з попереднього комп’ютера.