Mountain View

Оновлено: 19/07/2017, 21:12

Друк Друк

Перенесення програми “M.E.Doc”

  1. При виході з програми “M.E.Doc” виберіть “створити резервну копію всіх підприємств”. Якщо запустити Windows або програму M.E.Doc неможливо, потрібно за допомогою Live CD скопіювати файл бази даних програми ZVIT.FDB.

  2. Скопіюйте папку з резервними копіями ZVIT_ARC (найчастіше знаходиться в каталозі “Мои документы” або в кореневому каталозі диску D та містить файли з розширенням *.zbk). Перевірте чи створилась остання резервна копія з поточною датою.

  3. Скопіюйте папку “Електронні підписи УСЦ” (найчастіше знаходиться в кореневому каталозі диску D та містить файли з розширенням *.zs2).

  4. Якщо в програмі M.E.Doc переносились документи в архів, додатково потрібно скопіювати файл бази даних архівних документів з розширенням *.FDB. Переглянути чи проводилось архівування періодів та шлях розміщення архіву можна в програмі M.E.Doc /  Головне меню / Адміністрування / Архівування документів.
  5. Завантажте інсталятор програми “M.E.Doc”: www.pavlobilan.com/files/medoc та оновлення: www.pavlobilan.com/files/medoc/updates

  6. Інсталюйте програму, оновіть до останньої версії.

  7. Запустіть “M.E.Doc” та виберіть “Відновлення резервної копії”, вкажіть останню резервну копію з каталогу ZVIT_ARC.

  8. В запущеній програмі, натисніть F9 та вкажіть каталог “Електронні підписи УСЦ” для кожного відновленого підприємства.
  9. Обов’язково видаліть програму “M.E.Doc” з попереднього комп’ютера.

Друк Друк

Mountain View